Organizačné pokyny k stretnutiu 2017

Date: 30. mája 2017
Time: 0:00 - 0:00

Milí peckári,

posielame Vám niekoľko organizačných pokynov k nášmu stretnutiu:

Termín: 3.6.2017 od 8,30 do 19.00 hod.

Miesto:  Villa BETULA Penzión a Kemping

   Brnice 166, 032 23 Liptovská Sielnica

   Cateringový stan pri herni Babyland

GPS: N 49.136195932°

E 19.511847496°

1.    Registrácia Pri príchode sa prosím zaregistrujte pri označenom stolíku, ktorý bude hneď  pri vchode do areálu Villy Betula.

Dostanete identifikačný farebný náramok na ruku, ktorý Vás oprávňuje na pohyb v areáli a farebne odlíši účastníkov stretnutia Pecka od ostatných hostí. V areáli sa platí vstupné, ktoré hradí hromadne naše združenie. Prosím, už ho neplaťte!

Zároveň Vás požiadame o podpis prezenčnej listiny. Jej súčasťou je súhlas na uverejnenie fotografií z akcie na našom webe www.peckari.sk (viď naše fotky z minulých stretnutí).

              Pri registrácii dostanete aj poukážky na obed, ktoré si, prosím, starostlivo uschovajte.

2.    Parkovanie Po registrácii môžete zaparkovať pred vchodom alebo v areáli pri herni Babyland. Parkovanie nie je spoplatňované.

3.    Čo doniesť? Ak máte ortopedické pomôcky – dlahy, topánky na tyči a pod. ktoré chcete vymeniť, predať alebo darovať, máte príležitosť ich na stretnutí ponúknuť. Ako ukážku môžete priniesť aj nesprávne vyhotovené pomôcky, aby sme prediskutovali ich chyby a poučili sa navzájom.

Poteší nás, ak donesiete ukázať zaujímavé pomôcky na cvičenie, rôzne zlepšováky (aj domácej výroby) napr.chrániče na tyče z topánok alebo úpravy detského oblečenia.

              V prípade, že nemôžete prísť z nejakého nečakaného dôvodu, prosím pošlite SMS, alebo zavolajte na t. č.: 0903 737 740 (Dana Méryová).

Prosím, informujte nás o Vašej neúčasti čo najskôr, v súrnych prípadoch aj v deň konania, aby sme na Vás nečakali s programom. Prosím, snažte sa byť dochvíľni, prípadné meškanie oznámte tiež prostredníctvom SMS, aby sme zbytočne neodkladali začiatok stretnutia. Ďakujeme za pochopenie a  tešíme sa na Vás.

Vedenie občianskeho združenia PECKA