Stretnutie členov Občianskeho združenia PECKA

Date: 12. septembra 2013
Time: 0:00 - 0:00

Každoročné stretnutia členov Občianskeho združenia PECKA sa už pomaly stávajú tradíciou. V duchu tejto tradície sme sa stretli tento rok 8. júna 2013 v Liptovskom Jáne už tretíkrát.

Hoci nám počasie spočiatku neprialo, v utešenom prostredí Relax hotela Avena sme zabudli na dážď za oknom. Zvítali sme sa so starými členmi, zoznámili sa s novými a vypočuli sme si ich príbehy. Hovorili o skúsenostiach s liečbou na Slovensku a v zahraničí. Členky predstavenstva nášho občianskeho združenia poskytli všetkým informácie o hospodárení, o našej webovej stránke o aktivitách PECKA. Vo veľmi príjemnej a uvoľnenej atmosfére sme si odovzdávali medzi sebou cenné rady a informácie, dodávali sme si silu a odvahu a utvrdzovali sa v tom, že to všetko, čo robíme pre naše deti, je správne a prinesie očakávaný výsledok.

Naši najmenší peckári si po výdatnom obede troška oddýchli, aby nabrali nových síl a tiež aby sa im uvoľnilo miesto v bruškách, pretože na nich čakala vynikajúca maxitorta v tvare šaška PECKA, loga nášho občianskeho združenia, a skvelé detské šampanské.

Počasie sa nad nami zľutovalo, takže sme sa mohli po maškrtení presunúť na lúku pri hoteli, kde organizátori stretnutia spolu s niekoľkými členmi združenia pripravili pre deti rôzne zábavné hry a súťaže. Šikovnosť a námaha detičiek bola odmenená peckárskymi diplomami a medailami. Po urputnom súťažení a šantení všetci vyhladli, a tak sme sa s chuťou pustili do výborných grilovaných špecialít pripravených pánom kuchárom.

Do svojich domovov sme sa rozchádzali až k večeru. Svorne sme sa zhodli na tom, že takéto stretnutia sú nielen mimoriadne vítaným relaxom pre rodičov a ich deti, ale hlavne neoceniteľným pomocníkom pri získavaní a výmene poznatkov, skúseností a dobrých rád. A čo je tiež dôležité, dodávajú nám elán a vieru, dopĺňajú energiu takú potrebnú na náš boj s každodennými prekážkami.

Radi by sme poďakovali všetkým členom občianskeho združenia za pomoc pri organizácii a príprave bohatého programu stretnutia. Už teraz sa na vás tešíme pri ďalšom stretnutí !